Pare słów o nas

Jesteśmy największym producentem mebli w województwie świętokrzyskim. Nieprzerwanie od 1964 roku produkujemy meble najwyższej jakości z dbałością o detale i wzornictwo. Swoją silną pozycję na rynku zawdzięczamy nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników. Ofertę mebli Kieleckiej Fabryki Mebli można znaleźć w największych salonach meblowych w Polsce, a także za granicami kraju: w Czechach, na Litwie oraz Łotwie.

Przy Fabryce znajduje się Salon Firmowy, z którego klienci mogą czerpać inspiracje z gotowych aranżacji wnętrz, zaprojektowanych przez naszych dekoratorów. W ofercie salonu meblowego znajdują się meble do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, a także ogromny wybór stołów, krzeseł, materacy. Oświetlenie, akcesoria dekoracyjne oraz dodatki z działu Butik, stanowią dopełnienie aranżacji każdego pomieszczenia.

Nasze 55 – letnie doświadczenie produkcyjne jest gwarantem solidności oraz jakości wytwarzanych elementów meblowych. Nasze projekty nieustannie się zmieniają w oparciu o najnowsze światowe trendy meblowe. Meble to nasza pasja, a zadowolenie naszych Klientów, jest naszym celem nadrzędnym.

 

   

 

 

Nagrody i wyróżnienia